Školné

Docházka ve školním roce 2023/2024. Školné se platí 11x v roce, prázdniny se neplatí:)

ŠKOLNÉ celkem ŠKOLNÉ Stravné
6.850,-Kč 5.550,-Kč 1.300,-Kč
POLOVIČNÍ ŠKOLNÉ 10dní v měsíci celkem ŠKOLNÉ Stravné
4.400,-Kč 3.750,-Kč 650,-Kč
ADAPTAČNÍ ŠKOLNÉ 1x týdně ŠKOLNÉ Stravné
1.500,-Kč 1.240,-Kč 260,-Kč

Další informace:

• Školné na každý měsíc musí být uhrazeno vždy do 15. dne měsíce předcházejícího.
  • Odhlášení dítěte z docházky je stanoveno ve školním řádu na 60 dní výpovědní lhůty.
  • Při vyzvedávání dítěte po obědě připravíme odpolední svačinu na výslovné přání rodičů.
  • Kompletní pitný a stravovací režim je hrazen zvlášť/ zahrnuje celodenní přístup k nápojům dle denní nabídky, dopolední svačinu, oběd, odpolední přesnídávku.
  • Stravné je nutno odhlásit vždy den předem do 9 hodin. V případě neodhlášení je možné stravu po domluvě vyzvednout ve školce.
  • „Neprojedené“ stravné se vyúčtuje 1x ročně. Vždy v září po ukončení šk.roku, případně při ukončení školní docházky v průběhu šk.roku.
  • Z fondu školních aktivit jsou hrazené výlety, kulturní akce, apod. Hradí se zvlášť 2-3x ročně.
  • Další školní akce (lyžařský kurz, plavecký kurz apod.) se hradí zvlášť.
  • Dále nejsou zahrnuta řešení speciálních problémů: např. logopedie, vyšetření očí, testování rozumových schopností, atd.