Pedagogický tým

Paní učitelky v MŠ U Letiště jsou profesionálky a splňují přísná kritéria výběru určená zákonem o pedagogických pracovnících. Samozřejmostí je celoživotní vzdělávání celého týmu.

IVETA – Je jednatelka, ředitelka a učitelka v jedné osobě :o) Teta Iveta je vystudovaná paní učitelka pro děti předškolního věku. Je maminka dvou šikovných potápek, které z vody nevylezou, když nemusí :o) Iveta je vášnivá plavkyně a plavání se věnuje zejména v plaveckých kurzech pro děti. Nejen že má mnohaletou praxi v práci s malými dětmi, ale také je certifikovaným plavčíkem a zdravotníkem sportovních a zotavovacích akcí. S tetou Ivetou děti ze školky rády plavou, zpívají u klavíru a tvoří. Iveta ráda vymýšlí různé hry pro hraní ve školce i na procházkách.

BÁRA – Text.

ŠTĚPÁNKA – Je vystudovaná pedagožka, studovala na TUL. Její vášní je hledat a nacházet nové cesty a možnosti v oblasti mezilidské komunikace. Pro děti je parťačkou, která má vždy slova podpory, motivace i útěchy, je pro každou legraci. Miluje cestování a objevování různorodých koutů světa na vlastní pěst. Také má ráda pejsky, procházky do přírody, občas hraje volejbal, ráda si zajde na spinning, nebo na kolo.

ANIČKA – Text.

ANDREA – Je paní hospodářkou i asistentkou u dětí a stará se o to, abychom to ve školce měli hezké a čisté. Andy je vždy usměvavá a hodná teta, která dětem rozumí, umí je rozveselit. Andy má úžasnou schopnost nedělat z komára velblouda a umí si se vším poradit. Dělá svou práci moc ráda a na jejím přístupu k dětem je to jednoznačně znát :o)) Teta Andy miluje své kočky a poslední dobou si oblíbila také zahrádkaření.

12779239_10205967213642884_9145772139575983919_o

BIBI – Text.