Pedagogický tým

Paní učitelky v MŠ U Letiště jsou profesionálky a splňují přísná kritéria výběru určená zákonem o pedagogických pracovnících. Samozřejmostí je celoživotní vzdělávání celého týmu.

BARBORA TICHÁ – Je ředitelkou MŠ U Letiště. Má vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku a dále magisterské studium pedagogiky při Technické univerzitě v Liberci. Má dva syny Mikuláše a Felixe. Felísek je dětem ve školce parťákem, Miky je už ve druhé třídě a prošel si v naší červené školce celou předškolní docházku. Je vášnivou jezdkyní na koni a koně také připravuje tak, aby byly hodní a ve školce se na nich děti mohly učit jezdit:o)

MŠ U Letiště - Barča
MŠ U Letiště – Barča

IVETA KOLÍNOVÁ – Teta Iveta je vystudovaná paní učitelka pro děti předškolního věku. Je maminka dvou šikovných potápek, které z vody nevylezou, když nemusí:o) Iveta je vášnivá plavkyně a plavání se věnuje zejména v plaveckých kurzech pro děti. Nejen že má mnohaletou praxi v práci s malými dětmi, ale také je certifikovaným plavčíkem a zdravotníkem sportovních a zotavovacích akcí. S tetou Ivetou děti ze školky rády plavou, zpívají u klavíru a tvoří. Iveta ráda vymýšlí různé hry pro hraní ve školce i na procházkách.

MŠ U Letiště - Iveta
MŠ U Letiště – Iveta

ANDREA TICHÁ PETŘVALSKÁ – Je paní hospodářkou i asistentkou u dětí a stará se o to, abychom to ve školce měli hezké a čisté. Andy je vždy usměvavá a hodná teta, která dětem rozumí, umí je rozveselit. Andy má úžasnou schopnost nedělat z komára velblouda a umí si se vším poradit. Dělá svou práci moc ráda a na jejím přístupu k dětem je to jednoznačně znát :o)) Teta Andy je vášnivá a výborná fotografka, miluje své kočky a poslední dobou si oblíbila také zahrádkaření. Je maminkou dvou kluků: starší chodí na základní školu a mladší Máťa je kamarádem našich školkových dětí.
12779239_10205967213642884_9145772139575983919_o

EVA MEDUNOVÁ – Je naše múza a metodička Začít spolu, a je to naprosté sluníčko. Její výrok, že: „Učitelka musí být krásná, musí nosit korále, aby se dětem líbila a zapomněly hned první den ve školce na maminku až do odchodu domů,“ je trefný a nezapomenutelný. Eva je praktik, školku pomáhala od základů vypiplat. Má několik desítek let zkušeností na pozici ředitelky mateřské školy na Broumovské. Je pro naší školku velikým přínosem, protože díky ní náš tým pracuje metodou „Začít spolu“. Eva je mezinárodně certifikovanou lektorkou této formy vzdělávání předškolních dětí. Eva je charismatická osobnost a také milující babička vnoučat Máji a Matouška.

MŠ U Letiště - Eva
MŠ U Letiště – Eva