Pedagogický tým

Paní učitelky v MŠ U Letiště jsou profesionálky a splňují přísná kritéria výběru určená zákonem o pedagogických pracovnících. Samozřejmostí je celoživotní vzdělávání celého týmu.

BARBORA – Je jednatelka a učitelka v MŠ U Letiště. Má vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku a dále magisterské studium pedagogiky při Technické univerzitě v Liberci. Je nadšenou jezdkyní na koni a koně také připravuje tak, aby byli hodní a ve školce se na nich děti mohly vozit:o)

MŠ U Letiště - Barča
MŠ U Letiště – Barča

IVETA – Ředitelka a učitelka v jedné osobě:o) Teta Iveta je vystudovaná paní učitelka pro děti předškolního věku. Je maminka dvou šikovných potápek, které z vody nevylezou, když nemusí:o) Iveta je vášnivá plavkyně a plavání se věnuje zejména v plaveckých kurzech pro děti. Nejen že má mnohaletou praxi v práci s malými dětmi, ale také je certifikovaným plavčíkem a zdravotníkem sportovních a zotavovacích akcí. S tetou Ivetou děti ze školky rády plavou, zpívají u klavíru a tvoří. Iveta ráda vymýšlí různé hry pro hraní ve školce i na procházkách.

MŠ U Letiště - Iveta
MŠ U Letiště – Iveta

ŠTĚPÁNKA – Je vystudovaná pedagožka, studovala na TUL. Její vášní je hledat a nacházet nové cesty a možnosti v oblasti mezilidské komunikace. Pro děti je parťačkou, která má vždy slova podpory, motivace i útěchy, je pro každou legraci. Miluje cestování a objevování různorodých koutů světa na vlastní pěst. Také má ráda pejsky, procházky do přírody, občas hraje volejbal, ráda si zajde na spinning, nebo na kolo.
IMG_7706

ANDREA – Je paní hospodářkou i asistentkou u dětí a stará se o to, abychom to ve školce měli hezké a čisté. Andy je vždy usměvavá a hodná teta, která dětem rozumí, umí je rozveselit. Andy má úžasnou schopnost nedělat z komára velblouda a umí si se vším poradit. Dělá svou práci moc ráda a na jejím přístupu k dětem je to jednoznačně znát :o)) Teta Andy miluje své kočky a poslední dobou si oblíbila také zahrádkaření.

12779239_10205967213642884_9145772139575983919_o

EVA – Je naše múza a metodička Začít spolu, a je to naprosté sluníčko. Její výrok, že: „Učitelka musí být krásná, musí nosit korále, aby se dětem líbila a zapomněly hned první den ve školce na maminku až do odchodu domů,“ je trefný a nezapomenutelný. Eva je praktik, školku pomáhala od základů vypiplat. Má několik desítek let zkušeností na pozici ředitelky mateřské školy na Broumovské. Je pro naší školku velikým přínosem, protože díky ní náš tým pracuje metodou „Začít spolu“. Eva je mezinárodně certifikovanou lektorkou této formy vzdělávání předškolních dětí.

MŠ U Letiště - Eva
MŠ U Letiště – Eva